monitory


Kliknij aby powiększyć...

automatyczny monitor ciśnienia krwi do badań wysiłkowych Tango+

Dokładny pomiar wysiłkowy bez użycia rąk. Niezawodny, automatyczny pomiar ciśnienia krwi, pozwalający skoncentrować się na pacjencie.

Bezszwowa integracja z Twoim systemem wysiłkowym

Automatyczny monitor ciśnienia krwi Tango®+ podczas badania wysiłkowego pozwala skoncentrować się na pacjencie, bez konieczności poświęcania cennego czasu na pomiary manualne. Tango+ jest odporny na badania wysiłkowe i daje niezawodny, automatyczny pomiar ciśnienia krwi w akceptowanym zakresie klinicznym. Tango+ dodaje pomiar ciśnienia krwi i saturacji do Twojego systemu EKG wysiłkowego, tworząc pełne i spójne centrum diagnostyczne.

  • Dokładny i niezawodny: Algorytm analizy osłuchowego dźwięku K firmy SunTech® filtruje artefakty szumów i ruchów ze środowiska badania wysiłkowego.
  • Bezszwowa integracja: Zainicjuj pomiary ciśnienia ze swojego systemu testu wysiłkowego i automatycznie zapisz dane na drukowanym raporcie pacjenta.
  • Weryfikacja pomiarów ciśnienia: Zobacz i usłysz dźwięki Korotkoff’a na wyświetlaczu i w dołączonych słuchawkach
  • Tryb Stat: Szybko powtarzane automatyczne pomiary ciśnienia w sytuacjach pod presją czasu i w nagłych wypadkach
  • Mankiet  Orbit-K™: Zawiera zintegrowany mikrofon, który działa jak stetoskop i pozostający w miejscu rękaw zaprojektowany w sposób utrzymujący mankiet we właściwej pozycji podczas testu.
  • Łatwe przygotowanie pacjenta: Prosta aplikacja i wskazanie piktogromowe, wskaźniki zakresu i arterii