lampy zabiegowe


Kliknij aby powiększyć...

3-ogniskowa lampa zabiegowa w technologii LED

Całkowicie cyfrowa lampa STARLED3 EVO PLUS jest sterowana mikroprocesorem i wyposażona w nowy panel sterowania I-SENSE®, gwarantujący maksymalnie wygodny i ergonomiczny sposób regulacji i wizualizacji natężenia światła, funkcję ENDO oraz 3 rodzaje światła do wyboru. W zależności od potrzeb, można używać jednego, dwóch lub trzech świateł.

Dzięki manualnemu sterowaniu w uchwycie centralnym STARLED3 EVO PLUS daje możliwość ogniskowania wiązki światła przy pomocy prostego pokrętła. Uchwyt wyposażono w prosty system mocowania, gwarantujący szybkie zdejmowanie do sterylizacji.
W STARLED3 EVO PLUS funkcja ENDO gwarantuje światło otaczające, dzięki wiązkom światła pochodzącym z górnej części czaszy lampy; w związku z tym regulacja poziomów światła jest w szczególny sposób dostosowana do procesów przygotowania i monitorowania pacjenta podczas zabiegu i chirurgii mikroskopowej.

Kompaktowa, łatwa w obsłudze i stabilna; te cechy STARLED3 EVO PLUS w połączeniu z przemyślaną budową zapewniają szybkość czyszczenia, kompatybilność z przepływami laminarnymi i łatwość użytkowania.

Ze względu na różne przeznaczenie STARLED3 EVO PLUS jest dostępna w różnych wersjach:
mocowana na wózku
mocowana na ścianie
mocowana na suficie – pojedynczo lub podwójnie